دیجیتال مارکتینگ

Digital Marketing

اینترنت انقلابی در نحوه انجام تجارت امروز ما ایجاد کرده است ما برای پاسخ به هر گونه سؤال و یا رفع نیازهایمان به اینترنت متصل می‌شویم. در دهه گذشته، بازاریابی دیجیتال به یک جزء حیاتی در استراتژی بازاریابی شرکت‌ها تبدیل شده است این به ما فرصت می‌دهد تا به صورت هدفمند و دقیق محصولاتمان را در مقابل دید سیل عظیمی از مخاطبان قرار دهیم و تبلیغات هدفمندی داشته باشیم.

طراحی وبسایت

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و خریدهای اینترنتی، هر کسب و کاری این نیاز را در خود احساس می‌کند که از معرفی و خدمات خود را بصورت اینترنتی ارائه دهد. ایده نوین با داشتن کادری مجرب، خدمات طراحی سایت را با استفاده از بهترین نیروهای متخصص در این حوزه انجام میدهد. هدف ما جلب رضایت تمامی مشتریان با ارائه خدمات با کیفیت و منحصر به فرد می‌باشد.

موشن گرافیک

امروزه استفاده از موشن گرافیک در معرفی محصول و خدمات و تولید برنامه‌های آموزشی بیش از پیش افزایش پیدا کرده است. با پیشرفت دنیای دیجیتال، کاربران هوشمندانه‌تر محتواهای ویدیویی منتشر شده را دنبال می‌کنند از این رو کیفیت در تولید محتوای ویدئویی اهمیت زیادی پیدا کرده است ما در ایده نوین با ترکیب طرح‌های گرافیکی، حرکت و صدا، ایـده و داستان برندتان را به صورت جـذاب و منحصر به فرد به تصویـر می‌کشیم.