هدایای تبلیغاتی

Gifts

هدف تمامی شرکت‌ها و کمپانی‌های بزرگ و کوچک از تبلیغ، معرفی برند و شناخته‌شدن بیشتر در نزد مخاطب است. با وجود بازار رقابتی و قرار گرفتن مخاطب در بمباران تبلیغاتی، باید از روش‌های جذاب دیگری چون هدیه تبلیغاتی استفاده کرد چون هدیه تبلیغاتی باعث خوشحالی و حس وفاداری در مشتری خواهد شد.

سالنامه

از گذشته تا کنون سالنامه همیشه جزء پرطرفدارترین هدایای تبلیغاتی بوده‌ است تنوع در جلد، رنگ، اندازه، تولید اختصاصی این قابلیت را می‌دهد تا هر آنچه که شما دوست دارید را بتوانیم تولید کنیم، دو دهه تجربه در تولید سالنامه و دارا بودن جدیدترین ماشین‌آلات جلدسازی و صحافی، باعث شده ایده نوین یکی از اصلی‌ترین تولیدکنندگان سالنامه در ایران بوده و بهترین گزینه انتخاب شما باشد.

تقویم رومیزی

تقویم رومیزی تبلیغاتی یکی از محبوب‌ترین هدایای تبلیغاتی رایج میان شرکت‌هاست که عموما بین کارکنان و مشتریان توزیع می‌شود و یکسال روی میز شرکت‌ها و ادارات دیده می‌شود. قیمت مناسب، قابلیت چاپ اطلاعات شرکت در صفحات باعث شده تقویم رومیزی به یکی از اولین گزینه های هدایای هر شرکتی محسوب شود. تجربه سال‌ها تولید ما در تقویم رومیزی گواهی بر این موضوع است که کار را باید به کاردان سپرد.

پازل سه بعدی

امروزه خرید هدیه تبلیغاتی خلاقانه یک روش فوق‌العاده برای بهتر دیده شدن و برنده شدن در میدان رقابت با رقبا است؛ پازل سه بعدی هدیه‌ای خاص بوده که ایده نوین برای اولین بار در ایران اقدام به تولید و عرضه این هدیه ماندگار کرده و توانسته الهام‌بخش بسیاری از شرکت‌ها در تولید هدایای تبلیغاتی باشد.

ساک خرید

امروزه مجموعه‌ها و فروشگاه‌ها از ساک دستی به عنوان ابزاری برای معرفی و خدمات رسانی محصول و برند استفاده می‌کنند. چاپ ساک دستی کاغذی با سلفون براق یا مات با بالاترین کیفیت از تکرنگ تا چهاررنگ همراه با خدمات طلاکوبی و صحافی در واحد کارگاهی این مجموعه انجام می‌شود.