چاپ

Printing

چاپ از مهمترین اختراعات بشر است. امروزه کمتر محصول تجاری شده‌ای را می‌توان یافت که با نوعی از چاپ سر و کار نداشته باشد، 18سال تجربه حضور در صنعت چاپ کشور و استفاده از نیروهای حرفه ای، ایده نوین را به یکی از مطمئن‌ترین دفاتر چاپ کشور تبدیل کرده است.

چاپ افست

امروزه از چاپ افست بطور گسترده برای چاپ کاتالوگ، بروشور، پوستر، سربرگ، تراکت، پاکت‌نامه، ساک فروشگاهی، سررسید اختصاصی، کتاب و هر چیزی که روی کاغذ با تیراژ بالا (1000 عدد) یا بیشتر چاپ شود مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چاپ دیجیتال

با روی کار آمدن چاپ دیجیتال صنعت چاپ دچار تحولی شگرف شد. دستگاه‌های چاپ دیجیتال می‌توانند متریال‌های مختلف را در تیراژ پایین و با سرعت بالا چاپ کنند. از کارت ویزیت تا کاتالوگ، از بنر تا بوم، از استند تا پاپ آپ، از پرچم تا تیشرت و… را می‌توان با این روش در سریعترین زمان چاپ کرد.

چاپ لیبل (فلکسو)

چاپ لیبل در انواع صنایع محصولات غذایی، دارویی و… مورد استفاده قرار می‌گیرد. لیبل‌ها را می‌توان در تیراژ بالا (افست و فلکسو) و تیراژ پایین (دیجیتال) بر روی متریال pvc، کاغذی و متالایز در سایزهای دلخواه شما چاپ ‌کرد. ما در ایده نوین از مرحله طراحی تا چاپ لیبل در کنار شمائیم تا در سریعترین زمان با بهترین کیفیت خدمات‌رسانی کنیم.