طراحی گرافیک

Digital Marketing

اینترنت انقلابی در نحوه انجام تجارت امروز ما ایجاد کرده است ما برای پاسخ به هر گونه سؤال و یا رفع نیازهایمان به اینترنت متصل می‌شویم. در دهه گذشته، بازاریابی دیجیتال به یک جزء حیاتی در استراتژی بازاریابی شرکت‌ها تبدیل شده است این به ما فرصت می‌دهد تا به صورت هدفمند و دقیق محصولاتمان را در مقابل دید سیل عظیمی از مخاطبان قرار دهیم و تبلیغات هدفمندی داشته باشیم.

طراحی لوگو

طراحی لوگوی باکیفیت و متناسب با کسب و کار از اساسی‌ترین اقداماتی است که هر کسب و کاری برای معرفی و برندسازی باید به آن اهمیت دهد. لوگو باید بتواند شخصیت برندتان را برای مخاطب معرفی کند، تیم طراحی ایده نوین مجموعه‌ای از متخصصان طراح لوگو حرفه‌ای است که به تمام تکنیک‌ها و روش‌های طراحی لوگو مسلط هستند و لوگویی حرفه‌ای و براساس نیاز شما طراحی می‌کنند.

طراحی کاتالوگ

کاتالوگ منبعی از اطلاعات مربوط به یک کسب و کار است که از طریق آن شرکت، محصولات و خدمات به افراد معرفی می‌شود. استفاده از کاتالوگ در بازاریابی، یکی از تکنیک‌های فروش محصول است که باعث می‌شود که افراد با بررسی دقیق‌تر، راحت‌تر تصمیم‌گیری کرده و محصول کارآمدتری را خریداری کنند. ما با استفاده از دانش و تجربه‌ی چندین ساله در طراحی و با استفاده از تکنیک‌های مختلف چاپ می‌توانیم اطمینان دهیم که جذابتر، خواناتر و بهتر دیده شوید.

طراحی ست اداری

داشتن یک ست اداری زیبا و شکیل با رعایت رنگ و قالب سازمانی هماهنگ بین نسخ اداری (کارت ویزیت، کارت پرسنلی، سربرگ، پاکت‌ها، فاکتور اختصاصی، یادداشت و…) موجب می‌شود مشتریان در نگاه اول به نظم و دقت شما در تجارتتون پی ببرن و این مورد موجب جلب اعتماد در مخاطب می‌شود. طراحی ست اداری از تخصص‌های تیم ماست.